Senior Executive Search Consultant - oferta pracy

Amberstone Associates Sp. z o. o. to firma tworzona przez ludzi dla ludzi. Jesteśmy zespołem, który od kilkunastu lat wspiera znane na rynku marki w budowaniu kadry menedżerskiej i rozwijaniu kompetencji związanych z zarządzaniem teleinformatyką. Executive Search to dla nas nie tylko narzędzie pracy, ale również filozofia zbudowana w oparciu o ważne dla każdego z nas wartości.
Jesteśmy ludźmi z pasją, którzy wierzą w etykę i przejrzystość w komunikacji. Każdy członek naszego zespołu ma możliwość realnego wpływania na budowę kultury organizacyjnej firmy. Wierzymy, że to ludzie są prawdziwą siłą i inspiracją do rozwoju. Stawiamy na wspólne wartości, kompetencje, wysoką jakość i rozwój indywidualny, budujący docelowo całą organizację.
Jeśli czujesz, że brakuje Ci dobrej atmosfery pracy, możliwości rozwoju i czerpania wiedzy od najlepszych; właśnie dojrzałeś do zmian zawodowych i szukasz ciekawych wyzwań, a dodatkowo masz doświadczenie, wiedzę, pasjonują Cię nowoczesne technologie, zapraszamy do aplikowania do nas. Szukamy do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Senior Executive Search Consultant
Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref. A/SESC/2013

Zadania:

  • kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych na wysokie stanowiska w obszarze informatyki i nowych technologii dla największych i najbardziej prestiżowych organizacji działających na polskim rynku
  • zarządzanie pracą zespołu research w ramach realizowanych projektów
  • aktywny udział w rozwoju kompetencji osób wchodzących w skład zespołu poprzez coaching i usystematyzowane działania
  • aktywna sprzedaż usług executive search oraz usług doradczych
  • udział w spotkaniach z klientem i reprezentacja firmy na spotkaniach przetargowych
  • udział w konferencjach, panelach dyskusyjnych oraz innych inicjatywach biznesowych
  • definiowanie projektów executive search (precyzowanie potrzeb, planowanie strategii poszukiwań, dobór narzędzi oceny kompetencji)
  • ocena kompetencji kandydatów oraz ich dopasowania do poszukiwanego profilu
  • raportowanie przebiegu prac i utrzymywanie odpowiedniej komunikacji z klientem
  • budowanie wysokich standardów pracy zespołów
  • usprawnianie procesów i wzmacnianie kultury organizacyjnej firmy

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami rekrutacyjnymi
    (najchętniej typu executive search / direct search)

  • praktyczne doświadczenia w bezpośredniej współpracy z klientem
  • poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży HR-owych usług doradczych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność, umiejętność budowania partnerskich,
  • profesjonalnych relacji z klientem i kandydatem
  • umiejętność i chęć samokształcenia, zdobywania wiedzy i wzmacniania kompetencji zawodowych
  • wysokie umiejętności prezentacyjne
  • dojrzałość i odpowiedzialność
  • uczciwość , systematyczność, elokwencja
  • umiejętność pracy w zespole
  • nieprzebrane zasoby pozytywnej energii

Oferujemy:

  • pracę w prężnej i dynamicznej organizacji, dla której ważni są ludzie
  • partnerską atmosferę i kulturę pracy
  • możliwość rozwoju i współpracy z liderami rynku rekrutacji w IT&T
  • ciekawe szkolenia i treningi, możliwość zdobywania wiedzy merytorycznej na temat technik rekrutacyjnych oraz narzędzi weryfikujących czy testów psychometrycznych
  • możliwość wpływania na kształt organizacji i wdrażania ciekawych inicjatyw biznesowych
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zapraszamy do przesyłania aplikacji (w języku polskim) opatrzonych odpowiednią klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.