Amberstone Associates przedstawia Simplicity Recruitment

Amberstone Associates to zespół konsultantów wyspecjalizowanych w realizacji projektów związanych z poszukiwaniem kadry zarządzającej IT.Nasze procesy zwykle są poufne, wielowątkowe, wymagające doświadczenia i  ekspertyzy konsultantów, a jednocześnie umiejętności oceny kompetencji oraz doradztwa dla rad nadzorczych, lokalnych i regionalnych zarządów. Wynikają ze zmian w organizacjach na poziomie ich strategii. Dlatego nasza rola nie ogranicza się jedynie do rekrutacji.
Dzięki temu mamy okazję poznawać naszych Klientów reprezentujących zarówno branżę IT, jak i inne segmenty rynku, dla których IT pełni istotną rolę. Bardzo dobrze rozumiemy także potrzeby jakie wiążą się z rozwojem zespołów IT, choć dotychczas, z racji na naszą specjalizację, nie byliśmy w stanie wyjść im naprzeciw.
simplicity-logo270
Dlatego dziś z dumą możemy poinformować o wprowadzeniu na rynek marki Simplicity Recruitment. Pod tym właśnie logo kryje się zespół dedykowany do realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne w obszarze IT. Z dużą satysfakcją możemy powiedzieć, że jest to zespół bardzo dobrze przygotowany merytorycznie do realizacji zadań tego typu.
Simplicity Recruitment cechuje prostota i łatwość, z jaką realizowane są rekrutacje na stanowiska specjalistyczne i eksperckie IT. Dzięki specjalizacji konsultanci dobrze rozumieją potrzeby swoich Klientów, szybko i sprawnie dostarczają rezultaty. Działania Simplicity poparte są nowoczesną technologią i sprawnymi procedurami, które dla Klientów widoczne są w postaci prostej, szybkiej i korzystnej ekonomicznie usługi.
Simplicity oferuje dwie usługi: poszukiwania ekspertów IT metodą dotarcia bezpośredniego oraz działania selekcyjne oparte o bazę danych i narzędzia dostępne na rynku realizowane w modelu sucess-fee.
Kontakt do Simplicity Recruitment znajdą Państwo na stronie firmy pod tym linkiem. Gorąco zapraszamy do współpracy z zespołem Simplicity Recruitment.