E-commerce Manager - oferta pracy

Naszym Klientem jest kluczowy gracz na szeroko pojętym rynku handlu i dystrybucji. Jest to duża międzynarodowa firma o korzeniach europejskich, zajmująca jedno z czołowych miejsc w swojej branży. W Polsce jest reprezentowana poprzez kilkadziesiąt jednostek sprzedażowych, zatrudniających kilka tysięcy pracowników. W związku z rozwojem działalności naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

E-commerce Manager

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. A/ECM

Obowiązki:

  • tworzenie i zarządzanie obszarem e-commerce, w tym nowymi mechanizmami sprzedaży
  • rozwój e-commerce w ramach nowych projektów
  • opracowanie koncepcji e-commerce oraz zarządzanie sklepem internetowym, w tym: opracowanie, rekomendacja i wdrożenie koncepcji e-commerce; opracowanie modelu biznesowego; budowanie strategii handlowej, definiowanie i realizacja strategii produktowej
  • opracowanie planu aktywności handlowych
  • obsługa klienta
  • poszukiwanie oraz wdrażanie nowych metod handlu w Internecie
  • pozyskiwanie partnerów handlowych / dostawców, w tym współpraca z innymi serwisami internetowymi

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing i zarządzanie, brand marketing, e-commerce)
  • minimum 5 lat doświadczenia w marketingu oraz sprzedaży
  • minimum 3 lata doświadczenia w marketingu / sprzedaży on-line
  • wysoko rozwinięte umiejętności handlowe
  • gotowość do podejmowania ryzyka biznesowego
  • doświadczenie we współpracy z dostawcami
  • samodzielność w działaniu
  • umiejętność zarządzania projektami
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, umiejętność pracy w zespole
  • dynamiczna i pozytywna osobowość
  • wysoka orientacja na rezultat
  • rozwinięte nawyki planowania i organizacji pracy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość rozwijania obszaru o kluczowym znaczeniu dla sukcesu komercyjnego firmy
  • możliwość tworzenia i wprowadzania do oferty firmy nowych, innowacyjnych rozwiązań
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia

Zapraszamy do przesyłania aplikacji (w języku polskim i angielskim) opatrzonych odpowiednią klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.