Jolanta Samul-Kowalska dołącza do Amberstone Associates

Z przyjemnością informujemy, że z początkiem roku 2014 do zespołu Amberstone Associates dołączyła Jolanta Samul-Kowalska.
Jolanta od 1998 roku związana z rynkiem doradztwa personalnego w Polsce. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt zrealizowanych projektów rekrutacyjnych dotyczących kadry zarządzającej wyższego i najwyższego szczebla. Posiada doświadczenie w prowadzeniu audytów menedżerskich, programów outplacementowych i coachingowych.
jolanta samul-kowalska
Przez swoich klientów ceniona jest za uwzględnienie kontekstu kulturowo-biznesowego prowadzonego zlecenia, wnikliwą ocenę merytoryczną kandydatów oraz doskonałe umiejętności interpersonalne. Jolanta jest absolwentką anglistyki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz programu MBA przy Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Jest certyfikowanym coachem, absolwentką Coach University oraz programu Executive Career Coaching w Career Coach Institute. Zanim dołączyła do Amberstone Associates pracowała między innymi dla Naj International.
Jej dotychczasowi klienci to m.in.: Telekomunikacja Polska (Orange), Dalkia Polska, Polish Energy Partners, Kompania Piwowarska, Bahlsen Lorenz, Nutricia Polska, Toyota Motors Manufacturing, MSD, Abbott Laboratories, Ratiopharm (TEVA Pharmaceuticals), Sanofi Aventis, GlaxoSmith Kline, Arup, Vattenfall Polska, Faurecia i wielu innych.
Jolanta jest szczęśliwą mężatką, matką dwóch dziewczynek oraz opiekunką małego domowego zwierzyńca. Jej wielką pasją, oprócz pracy zawodowej, jest bieganie i hatha joga.
Życzymy Joli wielu sukcesów i długiej, owocnej współpracy z Amberstone Associates.