DYREKTOR OPERACYJNY / COO - OFERTA PRACY

Miło nam poinformować, iż rozpoczynamy projekt executive search na stanowisko Dyrektora Operacyjnego / COO dla jednego z kluczowych graczy na rynku finansowym.
Kluczowym zadaniem nowozatrudnionego menedżera będzie ustrukturyzowanie procesów związanych z działalnością operacyjną spółki i przeprowadzenie zmiany organizacyjnej w tym zakresie oraz wprowadzenie kultury ciągłego doskonalenia procesów. Ponadto nowy COO będzie odpowiadał/a m.in. za współtworzenie strategii spółki, definiowanie, kontrolowanie i raportowanie mierników efektywności operacyjnej, zarządzanie podległym zespołem (do kilkuset osób), zarządzanie projektami oraz zarządzanie relacjami z klientami.
Nasz Klient oczekuje rozległej wiedzy o procesach operacyjnych na dużą skalę w firmie z sektora finansowego, ubezpieczeniowego lub ssc/bpo.
Oferta Klienta obejmuje możliwość współtworzenia instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku finansowym, wejścia do zarządu spółki oraz atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem menedżerskim.
Zapraszamy do przesyłania aplikacji (w języku polskim i angielskim) opatrzonych odpowiednią klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz kontaktowy.

Error: Contact form not found.