IT Business Partner / Senior Manager

Z radością informujemy, iż rozpoczynamy projekt rekrutacyjny na stanowisko Regional IT Business Partner / Senior Manager dla dużej amerykańskiej organizacji FMCG.

Rola, którą mamy do zaproponowania, odpowiada za relacje pomiędzy klientami biznesowymi (głównie kadrą zarządzającą firmy) z kilku rynków w regionie a organizacją IT. Osoba, której szukamy będzie łączyła kilka obszarów odpowiedzialności: zarządzanie potrzebami, priorytetami i popytem, zarządzanie dostarczaniem usług i umowami SLA, zarządzanie portfelem projektów, zarządzanie budżetem (kilka mln PLN). Do zadań poszukiwanego menedżera będzie należało również zarządzanie kilkuoosbowym zespołem.
Poszukujemy osoby o szerokim spektrum doświadczeń w obszarze IT pełniącej tożsamą lub podobną funkcję w organizacji o modelu usługowym IT. Rozważamy możliwość podjęcia rozmów z doświadczonymi senior menedżerami pełniącymi aktualnie inną rolę w organizacji, którzy mają potencjał do realizacji zadań i celów IT Business Partnera.
Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane tą propozycją. CV w wersji anglojęzycznej w formacie .doc mogą Państwo przesłać korzystając z formularza zamieszczonego poniżej.

Error: Contact form not found.