Software Development Manager - oferta pracy

Naszym Klientem jest znana międzynarodowa organizacja IT, która oferuje swoim klientom rozwiązania mające istotny wpływ na optymalizację procesów biznesowych i zwiększanie ich konkurencyjności. Firma oferuje szerokie portfolio produktów i usług często dostosowywanych i “szytych na miarę” jej odbiorców. W związku z rozwojem działalności naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Software Development Manager

Miejsce pracy: Warszawa
(ref: A/SDM)

Obowiązki:

  • zarządzanie zespołem dedykowanym do prac programistycznych
  • nadzorowanie realizacji prac w poszczególnych nurtach projektowych
  • wsparcie procesu sprzedaży poprzez analizę potrzeb klienta i aktywne doradztwo w zakresie doboru technologii i rozwiązań
  • zarządzania harmonogramem oraz szacowanie nakładu prac koniecznych do realizacji zadań
  • rozwój kompetencji zespołu oraz aktywny wkład w uczenie się organizacji

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistycznym
  • możliwie szeroka wiedza z zakresu technologii programistycznych (w szczególności Java, .Net, Perl, SQL)
  • znajomość koncepcji integracyjnych, SOA, aktualnych trendów w zakresie infrastruktury oraz definicji usług IT w dużych organizacjach
  • umiejętność tworzenia architektury rozwiązań i doboru technologii do konkretnych potrzeb
  • umiejętność estymowania pracochłonności i nadawania priorytetów dla projektów i zadań
  • umiejętność przekazywania wiedzy i motywowania zespołu
  • komunikatywność

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość rozwijania obszaru o kluczowym znaczeniu dla sukcesu komercyjnego firmy
  • możliwość tworzenia i wprowadzania do oferty firmy nowych rozwiązań
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia

Zapraszamy do przesyłania aplikacji (w języku polskim) opatrzonych odpowiednią klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.