Dyrektor IT / CIO - oferta pracy

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy projekt executive search na stanowisko Dyrektor IT dla jednego z kluczowych graczy na szeroko pojętym rynku handlu i dystrybucji. Nasz Klient to duża, rozpoznawalna organizacja, w skład której wchodzą liczne spółki.
Szukamy menedżera/menedżerki zmiany, z praktycznym doświadczeniem w budowaniu nowych rozwiązań. Stanowisko to obejmuje pełen zakres zarządzania informatyką w Grupie. Raportując bezpośrednio do zarządu odpowiada za budżet IT w zakresie operacyjnym i projektowym. Rola ta wiąże się z zarządzaniem kilkunastoosobowym zespołem oraz odpowiada za relacje z dostawcami
i partnerami outsourcingowymi.

Dyrektor IT / CIO

Miejsce pracy: Warszawa
(ref. A/CIO)

Obowiązki:
całościowa odpowiedzialność za IT w grupie spółek, w tym:

  • przeprowadzenie procesu zmiany strategicznej w obszarze IT
  • przygotowanie w wdrożenie strategii IT na poziomie grupy jak również strategii dla poszczególnych spółek
  • wybór i wdrażanie systemów
  • zarządzanie/nadzór nad budżetem IT
  • zarządzanie projektami (wdrożenie jednolitego standardu)
  • wdrożenie standaryzacji infrastruktury
  • zarządzanie infrastrukturą
  • zarządzanie Licencjami i prawami autorskimi
  • zarządzanie kontraktami i ich negocjowanie
  • wyznaczanie i dbałość o spójność architektury
  • uporządkowanie i nadzorowanie procesów

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w skutecznej realizacji projektów wymagających zarządzania zmianą, szczególnie w obszarze reorganizacji struktur
  • doświadczenie w zarządzaniu budżetem
  • doświadczenie w pracy w strukturach rozproszonych
  • doświadczenie w obszarze współpracy z dostawcami, zakupami, TOP Management na poziomie Grupy
  • doświadczenie w utrzymaniu, audytach, bezpieczeństwie, poziom wykonalności SLA, etc.
  • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów międzynarodowych

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość rozwijania obszaru o kluczowym znaczeniu dla sukcesu komercyjnego firmy
  • możliwość wspierania rozwoju organizacji w Polsce, jak i w ujęciu międzynarodowym
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia

Zapraszamy do przesyłania aplikacji (w języku polskim i angielskim) opatrzonych odpowiednią klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.