CTO - oferta pracy

W imieniu naszego Klienta poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Chief Technology Officer.
Naszym Klientem jest jedna z największych firm działających w świecie reklamy, marketingu i nowych mediów. W Polsce posiada kilka spółek i zatrudnia kilkaset osób. Swoją przewagę konkurencyjną buduje w oparciu o kreatywne wykorzystanie nowoczesnych technologi realizując cele komunikacyjne swoich klientów.
Poszukiwany CTO, to osoba, która śmiało patrzy w przyszłość dostrzegając możliwości, jakie niosą za sobą nowe technologie. Osoba ta będzie odpowiedzialna za budowanie strategii i wizji technologicznej organizacji. Szukamy menedżera/menedżerki zmiany, z praktycznym doświadczeniem w opracowywaniu, wdrażaniu i komercjalizowaniu nowych rozwiązań. Rola ta wiąże się z zarządzaniem zespołem oraz odpowiada za relacje z wewnętrznymi klientami oraz partnerami biznesowymi firmy.

CHIEF TECHNOLOGY OFFICER / CTO

Miejsce pracy: Warszawa
(ref: A/CTO)

Obowiązki:

  • zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za rozwój i wdrażanie nowych technologii
  • monitoring trendów technologicznych, pogłębianie wiedzy z zakresu nowych technologii
  • rekomendowanie kierunków zmian oraz inwestycji dotyczących technologii na poziomie całej organizacji
  • aktywne poszukiwanie nowych produktów z pogranicza technologii i marketingu w kraju i zagranicą
  • przygotowywanie studiów wykonalności oraz wycen dla niestandardowych i innowacyjnych projektów technologicznych
  • godne reprezentowanie i zacieśnianie relacji z partnerami biznesowymi
  • nadzór nad pracami swoich podwładnych, ale też dostarczanie im odpowiedniej wiedzy

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • 10 lat doświadczenia w tym min. 5 lata na stanowisku managerskim
  • doświadczenie we wspieraniu działów handlowych w organizacjach technologicznych ? umiejętność tworzenia i prezentowania rekomendacji technologicznych Klientom zew. i wew.
  • kompetencje menedżerskie, umiejętność inspirowania i motywowania swoich podwładnych
  • ponadprzeciętna wiedza w zakresie nowy technologii
  • doświadczenie w tworzeniu rozwiązań technologicznych tworzonych z myślą sprzedaży do klientów zewnętrznych.
  • wykształcenie informatyczne, mile widziane wyksztalcenie w zakresie zarządzania
  • płynna komunikacja w języku angielskim

Nasz Klient oferuje:

  • możliwości rozwoju w ramach międzynarodowej organizacji, będącej jednym z liderów w swojej branży
  • możliwość realnego wpływu na kierunki rozwoju firmy
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia

Zapraszamy osoby zainteresowane do przesyłania aplikacji (w języku polskim i angielskim) opatrzonych odpowiednią klauzulą zezwalających na przetwarzanie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że będziemy mogli skontaktować się z wybranymi osobami.
Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz:

Error: Contact form not found.