Kierownik Projektu ds. Wdrożeń Systemu ERP - oferta pracy

Poszukujemy project menadżera z doświadczeniem w realizacji wdrożeń systemów klasy ERP. Naszym Klientem jest duża międzynarodowa organizacja, będąca jednym z liderów swojej branży. Stanowisko, na które poszukuje Kandydatów na Klient współpracować będzie ściśle z Zarządem firmy oraz strukturami regionalnymi poza granicami Polski. Będzie także zarządzać dedykowanym zespołem.

Kierownik Projektu ds. Wdrożeń Systemu ERP

Miejsce pracy: Warszawa
(ref: A/SPM)

Obowiązki:

  • zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za wdrożenie systemu klasy ERP
  • zarządzanie dostawcami i podwykonawcami
  • zarządzanie relacją z klientem wewnętrznym
  • odpowiedzialność za utrzymanie i rozwój systemu po etapie implementacji
  • ścisła współpraca z zarządem firmy

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie wyższe
  • poparte referencjami doświadczenie w zakresie wdrożeń systemów klasy ERP (IFS, Ms Dynamics AX lub SAP)
  • doświadczenie we wdrożeniu modułów finansowych, logistycznych, zakupowych
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole
  • umiejętność prowadzenia projektów i koordynowania wielu wątków jednocześnie
  • samodzielność w działaniu
  • doskonałe umiejętności zarządzania ludźmi i współpracy z partnerami biznesowymi
  • wysoka orientacja na rezultat
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość rozwoju doświadczenia w międzynarodowej organizacji, będącej liderem w swojej branży
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zapraszamy osoby zainteresowane do przesyłania aplikacji (w języku polskim) opatrzonych odpowiednią klauzulą zezwalających na przetwarzanie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że będziemy mogli skontaktować się z wybranymi osobami.
Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz:

Error: Contact form not found.