What's next? - rekomendacja Amberstone Associates

What’s next?

Już 28 października członkowie CIONET spotkają się na pierwszej konferencji w Polsce! Amberstone Associates będzie moderatorem jednego ze stolików tematycznych.Inspirujący program skupia się wokół odpowiedzi na pytanie ?What?s next?, czyli na poszukiwaniu nowych, istotnych obszarów w praktyce dyrektora IT. Wraz z organizatorami zapraszamy członków społeczności CIONET do rejestracji: TUTAJ.
CIO zainteresowanych członkostwem prosimy o kontakt z CIONET Polska.

Prof. Dave Snowden

Managing under conditions of uncertainty, lessons from the natural sciences Zostaniemy zainspirowani do uporządkowanego spojrzenia na rynek naszych firm i stosowane metody w zarządzaniu. Dowiemy się o konstrukcji innowacyjnych zespołów i zrozumiemy lepiej działanie człowieka w zespole. Profesor zwróci naszą uwagę na błędy popełniane przez managerów, wynikające z ograniczeń naszego mózgu i trybów jego działania. Obalone zostaną niektóre mity, które wbija się w nasze głowy od lat.

Panel Prezesów 

Prowadzący: Ireneusz Piecuch, Wiceprezes Poczty Polskiej Prezes Andrzej Klesyk ? PZU Prezes Adam Sawicki ? T-Mobile Polska Prezes Sławomir Sikora Citibank Handlowy Prezes Maciej Maciejowski ? TVN oraz Andrzej Klesyk, Prezes PZU o transformacjach biznesu.

Nowatorskie zastosowania technologii w biznesie

Gamifikacja na świecie ? Trendy, Wojciech Ozimek, One2Tribe Telemedycyna ? trendy światowe i polskie implementacje, Edyta Kocyk, Sidly Sztuczna inteligencja – Maciej Stanusch, Stanusch Technologies

Executive Round Tables

Dwie rundy po 30 minut na 10 stołach. Ekscytujące tematy i doskonali moderatorzy.

Dyskusja końcowa

Co dzieci powinny wiedzieć, umieć i potrafić za 5, 10, 15 lat? Czy w związku ze zmieniającym się światem, rosnącą rolą technologii i automatyzacji, jako rodzice powinniśmy dążyć do wyposażenia młodych i bardzo młodych ludzi w określone zestawy umiejętności przydatne w kolejnych dekadach XXI wieku. Robert Mazelanik, Dyrektor Ośrodka Doskonalenia Kadr Monika Płocke, CEO Nordea IT

Evening cocktail

Jak zawsze w CIONET, na pewno nie zabraknie czasu na interesujące dyskusje. Zapraszamy!