Ukończony projekt: sprzedaż i product management

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy projekt poszukiwań bezpośrednich mający na celu zbudowanie struktur sprzedaży, zarządzania produktami oraz wsparcia technicznego sprzedaży w nowych obszarach u jednego z wiodących operatorów telekomunikacyjnych.
Projekt zakładał kompleksową weryfikację rynku usług ICT, w szczególności sprzedaży usług telekomunikacyjnych B2B takich jak hosting, kolokacja transmisja danych, dostęp do internetu, łączą dzierżawione, usługi VPN i inne. Mieliśmy przyjemność spotkać się z najlepszymi specjalistami w zakresie sprzedaży tego typu usług, oraz osób zajmujących się rozwojem oferty produktowej firm oferujących tego typu usługi.

Projekt zakończył się sukcesem w postaci skompletowania zespołu ekspertów z dużym doświadczeniem i silnymi kompetencjami. Przede wszystkim jednak cieszymy się, że udało się zaprosić do współpracy osoby o podobnych wartościach i komplementarnych charakterach. Wierzymy, że doskonale pasować będą do kultury organizacyjnej naszego Klienta i w istotny sposób wpłyną na rozwój organizacji.
Wszystkim uczestnikom projektu rekrutacyjnego serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas. Gratulujemy tym, którym złożona zostały oferty pracy. Trzymamy kciuki za owocną współpracę!