HR Directors Summit

W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność gościć na najważniejszym zjeździe Dyrektorów HR w Polsce zorganizowanym już po raz IV, tym razem w Hotelu Marriott w Warszawie.

Wydarzenie przysporzyło nam wielu miłych spotkań z naszymi wieloletnimi Klientami, a przede wszystkim było okazją do wysłuchania interesujących prelekcji na temat inicjatyw, projektów i nowoczesnych rozwiązań HR, które mają istotny wpływ na wyniki finansowe oraz kondycję firmy. CSR, Happy Parenting, budowanie zaangażowania pracowników, tworzenie strategii personalnej ? to tylko przykładowe wątki, poruszane podczas tegorocznej konferencji przez dyrektorów personalnych.

Pierwszy panel dyskusyjny otworzył swoim wystąpieniem zaproszony przez organizatorów ? Steve Bridge (Vice-President, Alliances). Inspirujące wystąpienie gościa dotyczyło tematyki zarządzania talentami w kontekście uniknięcia rozdźwięku między strategią biznesową organizacji a wdrażanymi na co dzień działaniami.

Podczas kongresu nie brakowało gorących dyskusji, trudnych pytań oraz przykładów bardzo wartościowych projektów HR, które bezpośrednio wpłynęły na kondycję finansową firmy. Gorąco polecamy kolejne edycje osobom zainteresowanym rozwojem swojej firmy przy ścisłej współpracy z jednostkami HR. Jak się okazuję odgrywają one niebagatelną rolę w kształtowaniu organizacji i realizacji strategii biznesowej rękoma ludzi w niej zatrudnionych.

Uczestnikom i prelegentom dziękujemy za stworzenie przemiłej, niepowtarzalnej atmosfery oraz za bardzo inspirujące dyskusje. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnej edycji!
Zachęcamy również do wymiany opinii na temat tego bądź innych wydarzeń i eventów o tematyce HR-owej.