Senior Manager (R2R, GL) - oferta pracy

Naszym Klientem jest centrum usług wspólnych międzynarodowej korporacji o wiodącej pozycji w swojej branży. W związku dynamicznym rozwojem jednostki SSC poszukujemy w imieniu naszego Klienta Kandydatów na stanowisko:

Senior Manager (R2R, GL)

Miejsce pracy: Warszawa

(ref. SMR2R/A)

Obowiązki:

  • zarządzanie strukturą odpowiedzialną za funkcję GL w ramach centrum usług wspólnych
  • migracje procesów biznesowych z krajów europejskich do SSC
  • budowa i wdrażanie strategii rozwoju i działania obszaru GL w ramach centrum usług wspólnych
  • zarządzanie procesem ciągłego doskonalenia procesów GL
  • zarządzanie podległym zespołem
  • zarządzanie relacjami z klientami wewnętrznymi SSC i zapewnianie satysfakcji z procesów migracyjnych jak i poziomu świadczonych usług
  • wprowadzanie i nadzorowanie mierników jakości usług, umów SLA

Oczekiwania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy dla centrum usług wspólnych, bądź w realizacji działań consultingowych dla organizacji tego typu
  • doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami
  • doświadczenie w budowaniu struktur o charakterze usługowym (chętnie doświadczenie w budowaniu centrum SSC)
  • doświadczenie w pracy w organizacji dużej skali, zarządzanej macierzowo
  • konsekwentna ścieżka rozwoju zawodowego
  • doświadczenie z obszarem finansów (preferowany obszar GL), księgowości, controlingu

Klient oferuje

  • pracę w firmie o dużym potencjale wzrostu
  • możliwość wpływu na rozwój organizacji
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Zapraszamy osoby zainteresowane do przesyłania aplikacji opatrzonych odpowiednią klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że będziemy mogli skontaktować się z wybranymi osobami. Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz: [grid_5]

Error: Contact form not found.

[/grid_5][clear]

Amberstone Associates Sp. z o.o. została wpisana pod numerem 8433 do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.