Oferta pracy: Dyrektor Departamentu IT, CIO

Naszym Klientem jest ceniona organizacja z branży finansowej. W imieniu naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Departamentu IT / CIO

Miejsce pracy: Warszawa

(ref.: A/CIO)

Obowiązki:

  • formułowanie strategii działu IT
  • nadzorowanie kluczowych dla organizacji projektów IT, w tym procesów związanych z rozwojem systemów klienckich
  • kierowanie działem odpowiedzialnym za całościową obsługę organizacji pod względem teleinformatycznym
  • analiza, optymalizacja i usprawnienie architektury rozwiązań oraz procesów świadczenia usług IT
  • ścisła współpraca z ze strukturami właścicielskimi, dostarczenie informacji, analiz i rekomendacji odnośnie rozwoju organizacji IT
  • zarządzanie budżetem IT oraz relacjami z dostawcami

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane MBA
  • minimum 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu kilkudziesięcioosobową strukturą IT
  • praktyczne doświadczenie w nadzorowaniu cyklu rozwoju oprogramowania w organizacji o dużej skali rozwiązań software?owych
  • znajomość metodyk prowadzenia projektów IT
  • wiedza nt. nowoczesnych systemów i technologii informatycznych
  • doskonałe rozumienie procesów biznesowych
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i menedżerskie
  • proaktywne podejście, zaangażowanie, nastawienie na szukanie niestandardowych rozwiązań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w środowisku biznesowym
  • doświadczenie pracy w branży finansowej będzie dodatkowym atutem

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w dynamicznej, nastawionej na rozwój instytucji finansowej
  • realny wpływ na rozwój biznesowy spółki
  • realizacja ciekawych projektów związanych z nowymi technologiami
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

Zapraszamy osoby zainteresowane do przesyłania aplikacji opatrzonych odpowiednią klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że będziemy mogli skontaktować się z wybranymi osobami. Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz: [grid_5]

Error: Contact form not found.

[/grid_5][clear]

Amberstone Associates Sp. z o.o. została wpisana pod numerem 8433 do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.