IT Manager - oferta pracy

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu projektu rekrutacyjnego na stanowisko IT Manager. Naszym Klientem jest powszechnie znana, międzynarodowa organizacja o silnej pozycji rynkowej, jeden z kluczowych graczy i liderów w swojej branży, zatrudniający w Polsce około 800 osób. Nasz Klient posiada wieloletnią tradycję funkcjonowania na Polskim rynku, oferując swoim klientom produkcję wysokiej jakości, pochodzącą z własnej fabryki znajdującej się w Polsce. Ze względu na rozszerzenie struktury obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

IT Manager

Miejsce pracy: Warszawa
(ref: A/ITM)

Obowiązki:

  • kierowanie działem odpowiedzialnym za świadczenie wsparcia dla użytkowników systemów IT (klienci wewnętrzni) oraz realizacja projektów związanych z rozwojem infrastruktury IT
  • analiza, optymalizacja i usprawnienie architektury oraz procesów świadczenia usług IT, w tym zapewnienie niezbędnej dokumentacji i szkoleń
  • dostarczenie informacji zwrotnej, analiz i rekomendacji odnośnie wewnętrznych systemów informatycznych, w tym analiza zgłoszonych incydentów, formułowanie zaleceń, wdrażanie projektów oraz zapewnienie odpowiedniego poziomu komunikacji
  • modelowanie oraz dokumentowanie infrastruktury i systemów informatycznych
  • zarządzanie budżetem IT oraz relacjami z dostawcami

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem utrzymania (help/service desk oraz/lub infrastruktury IT)
  • doświadczenie w definiowaniu i wdrażaniu umów SLA
  • znajomość ITIL
  • znajomość metodyk prowadzenia projektów IT
  • znajomość nowoczesnych systemów i technologii informatycznych
  • rozumienie procesów biznesowych i ich przełożenia na systemy informatyczne
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i menedżerskie
  • proaktywne podejście, orientacja na potrzeby klienta
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w środowisku biznesowym

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość rozwoju na stanowisku managerskim w ramach organizacji o silnej pozycji rynkowej
  • realizacja ciekawych projektów, realny wpływ na rozwój i wdrażanie nowoczesnych technologii
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji zapraszamy do przesyłania aplikacji (w języku polskim oraz angielskim) opatrzonych odpowiednią klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą poniższego formularza. Uprzejmie informujemy, że pozwolimy sobie na kontakt z wybranymi osobami.

Error: Contact form not found.