Dyrektor Obszaru Business Intelligence - oferta pracy

Naszym Klientem jest znany koncern, który w związku ze specyfiką swojej działalności posiada dostęp do dużej ilości danych o różnej charakterystyce pochodzących z wielu źródeł. Wyzwaniem, ale i możliwością biznesową jest wprowadzenie koncepcji “Big Data” na rzecz klientów wewnętrznych i zewnętrznych firmy. Nasz Klient poszukuje osoby, która mogłaby podjąć się tego zadania dołączając do firmy w roli:

Dyrektor Obszaru Business Intelligence

Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: A/BI

Obowiązki:

  • opracowanie koncepcji biznesowych wykorzystania i rozwoju baz danych
  • wdrażanie standardów i dobrych praktyk w obszarze business intelligence
  • nadzorowanie, wdrażanie i optymalizacja narzędzi do zarządzania danymi
  • nadzorowanie procesów analitycznych i tworzenia nowych produktów w oparciu o bazy danych
  • odpowiedzialność za aspekty komercyjne transakcji obrotu danymi
  • współpraca z wieloma interesariuszami w organizacji
  • nadzorowanie pracy podległego zespołu
  • monitorowanie rynku i trendów światowych w celu ustalania kierunków rozwoju i strategii pozyskania i wykorzystania danych

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie wyższe
  • ogólna wiedza na temat technologii webowych i funkcjonowania serwisów internetowych
  • doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • umiejętność identyfikacji potrzeb klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • myślenie strategiczne
  • ukierunkowanie na cel
  • mylenie analityczne poparte wiedzą z zakresu matematyki i statystyki
  • umiejętność przekazywania wiedzy

  • Nasz Klient oferuje:

    • możliwość kształtowania nowego obszaru w ramach dużej organizacji
    • możliwość wpływu na wyniki finansowe firmy poprzez wykorzystanie jej możliwości w komercyjny sposób
    • bardzo dobre warunki zatrudnienia

    Zapraszamy do przesyłania aplikacji (w języku polskim) opatrzonych odpowiednią klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.