CIO / Dyrektor Informatyki - oferta pracy

Prezentujemy nową ofertę pracy na stanowisko CIO / Dyrektor IT
Naszym Klientem jest powszechnie znana organizacja o silnej pozycji rynkowej, lider w swojej branży. Nasz Klient posiada wieloletnią tradycję funkcjonowania na Polskim rynku usług, oraz obszerne doświadczenie w funkcjonowaniu na rynku handlu elektronicznego. W imieniu naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Dyrektor ds. IT / CIO

Miejsce pracy: Warszawa
(ref: A/CIO)

Obowiązki:

  • rozwój informatyki w firmie zgodnie z przyjętą strategią
  • zarządzanie budżetem IT
  • wdrożenie, rozwój oraz utrzymanie systemów i aplikacji, w tym integracja systemów, wprowadzenie nowych funkcjonalności
  • wsparcie realizacji celów biznesowych
  • zarządzanie pracą zespołu
  • zarządzanie relacjami z dostawcami zewnętrznymi
  • ścisła współpraca z Zarządem

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie wyższe
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku zarządzającym strukturami IT
  • doświadczenie w zarządzaniu obszarem e-commerce, handlu on-line, rozwiązań bądź usług opartych kanały elektroniczne
  • doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań/systemów biznesowych (m.in. ERP)
  • doświadczenie w zarządzaniu obszarem rozwoju rozwiązań in-house
  • doświadczenie w zarządzaniu relacjami z firmami outsourcingowymi oraz dostawcami rozwiązań i technologii
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie
  • doświadczenie pracy w organizacjach o dużych wolumenach obsługiwanych transakcji
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodna komunikację
  • znajomość metodyk procesów tworzenia oprogramowania oraz dobrych praktyk procesów wytwórczych będzie dodatkowym atutem

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość zarządzania informatyką jednej z kluczowych marek obecnych w polskim Internecie
  • realny wpływ na rozwój i zmiany w organizacji
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia

Zapraszamy osoby zainteresowane do przesyłania aplikacji (w języku polskim) opatrzonych odpowiednią klauzulą zezwalających na przetwarzanie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że będziemy mogli skontaktować się z wybranymi osobami.
Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz:

Error: Contact form not found.