Managing Director - oferta pracy

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu projektu rekrutacyjnego an stanowisko Managing Director. Nasz Klient to duża, międzynarodowa i łatwo rozpoznawalna organizacja działająca w branży komunikacji marketingowej, nowych technologii oraz mediów. Jest jednym z głównych graczy na rynku. Charakteryzuje się dużą dynamiką wzrostu i niezwykłą kulturą organizacyjną opartą o pasję i zaangażowanie nieczęsto dziś spotykane w podobnym natężeniu w organizacjach o skali korporacji. Struktura firmy ewaluuje, a w wyniku tych zmian poszukujemy dla naszego Klienta kandydatów na stanowisko;

Dyrektor Zarządzający / Managing Director

Miejsce pracy: Warszawa
(ref: A/MD)

Stanowisko to niesie za sobą odpowiedzialność za formułowanie oraz implementację strategii spółki. Wiąże się z odpowiedzialnością budżetową oraz zarządzaniem ponad 100-osobową strukturą. Rola ta odpowiada za P&L oraz rozwój biznesu w skali międzynarodowej. Współpracuje z międzynarodowymi strukturami firmy oraz jej klientami na poziomie lokalnym i globalnym.
Poszukujemy kandydatów doświadczonych w takich aspektach jak zarządzanie zespołem, rozwój biznesu, zarządzanie zmianą, którzy łączą w sobie kompetencje komercyjne i organizatorskie. Nasz Klient jest zainteresowany podjęciem współpracy z osobą sprawnie poruszającą się w świecie nowych technologii, komunikacji marketingowej lub consultingu w tych obszarach. Poszukujemy lidera, który potrafi inspirować do podejmowania nowych wyzwań i jest w stanie przeprowadzić zespół przez zmianę. Znajomość języka angielskiego wymagana jest w stopniu biegłym.
Nasz Klient oferuje możliwość bezpośredniego decydowania o rozwoju biznesu jednego z największych graczy w swojej branży, konkurencyjne warunki zatrudnienia, uwzględniające system premiowy, zależny od osiąganych wyników.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji zapraszamy do przesyłania aplikacji (w języku polskim oraz angielskim) opatrzonych odpowiednią klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą poniższego formularza. Uprzejmie informujemy, że pozwolimy sobie na kontakt z wybranymi osobami.

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja została zakończona.