Dyrektor ds. Infrastruktury - oferta pracy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy na stanowisko Dyrektor ds. Infrastruktury
Naszym Klientem jest jedna z wiodących firm w swojej branży, posiadająca istotny udział w rynku przedsięwzięć internetowych. Organizację tą cechuje wieloletnia historia działalności w Polsce i stałe dążenie do wychodzenia na przeciw zmieniającym się potrzebom klientów. Obecnie firma zatrudnia kilka tysięcy pracowników i stale zmienia się szukając nowych i efektywnych for realizacji biznesu. W związku z tym nasz Klient poszukuje osoby, która stanowić będzie istotną funkcję w realizacji tej strategii zapewniając efektywne działanie i rozwój infrastruktury IT dla usług internetowych.

Dyrektor ds. Infrastruktury

Miejsce pracy: Warszawa
(ref: A/DI)

Obowiązki:

  • zapewnianie najwyższej jakości, dostępności i bezpieczeństwa usług internetowych
  • współtworzenie oraz nadzór nad architekturą rozwiązań usług internetowych
  • udział w tworzeniu i realizacja strategii rozwoju usług internetowych
  • budowa i rozwój portfela usług (w ścisłej współpracy z biznesem, odpowiadającego ich potrzebom)
  • zdefiniowanie i optymalizacja procesów dotyczących realizacji zadań działu oraz współpracy z biznesem
  • tworzenie i realizacja budżetu infrastruktury, w tym wybór dostawców i partnerów technologicznych, negocjacje umów i warunków współpracy
  • zarządzanie i rozwój podległego zespołu

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • kilkuletnie doświadczenie w rozwoju rozwiązań infrastrukturalnych IT dla klienta masowego dostępnych przez Internet,
  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz usługami IT,
  • bardzo dobra znajomość technologii związanych z infrastrukturą rozwiązań internetowych, technologii open source, w szczególności Linux, oraz rozwiązań opartych o Java
  • dobra znajomość rynku dostawców w obszarze rozwiązań infrastrukturalnych,
  • analityczne myślenie, orientacja na dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości w założonym terminie,
  • umiejętność definiowania i egzekwowania procesów,
  • umiejętności współpracy na styku IT oraz biznesu,
  • rozumienie potrzeb konsumenckich

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość rozwoju na stanowisku managerskim w ramach organizacji o silnej pozycji rynkowej i dużych perspektywach rozwoju nowych obszarów działalności
  • istotny wpływ na rozwój i zmiany w organizacji
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

Zapraszamy osoby zainteresowane do przesyłania aplikacji (w języku polskim) opatrzonych odpowiednią klauzulą zezwalających na przetwarzanie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że będziemy mogli skontaktować się z wybranymi osobami.
Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz:
[grid_5]

Error: Contact form not found.

[/grid_5]