Strona główna

Executive search

Rekrutacja zarządów i menedżerów

Specjalizujemy się w poszukiwaniu i ocenie kadry zarządzającej w IT i nowych technologiach. Nasza specjalizacja obejmuje szeroki zakres stanowisk świata digital.

Executive outplacement

Profesjonalny program wsparcia menedżerów opuszczających organizację.

Pomagamy naszym klientom w udzieleniu efektywnej pomocy liderom w zmianie.

HR consultancy

Naszą silną stroną jest ocena kompetencji menedżerów świata digital.

Pomagamy dokonać wyborów zestawiając kompetencje wewnętrzne z rynkiem. Wpieramy procesy oceny i rozwoju menedżerów IT & Digital.

Market intelligence

Szyte na miarę raporty płacowe oraz market mapping

Dostarczamy informacji potrzebnych do podejmowania strategicznych decyzji personalnych. Lokalizacja SSC, budowa zespołów, zmiany struktur, HR due diligence to tylko przykłady projektów jakie realizujemy.

Hire the best to go digital

Pomożemy Ci zbudować wymarzony zespół zarządzający gotowy skutecznie konkurować w świecie digital. To nasza specjalizacja.

Nie warto chodzić na skróty jeśli mowa o kluczowym osobach w Twojej firmie. Nie musisz być ekspertem w nowych technologiach, znać się na HR, networkingu, poszukiwaniach bezpośrednich, ocenie kompetencji czy weryfikacji wiarygodności. Zarządzaj czasem rozsądnie bez ponoszenia ryzyka pomyłki w tak ważnej kwestii.

Pozwól profesjonalistom wykonać pracę dla Ciebie.


Masz pytania?


zapraszamy do kontaktu!

  akceptuję regulamin
  Usługa Formularza Biznesowego jest świadczona na zasadach określonych w Regulaminie. Administratorem Twoich danych osobowych Amberstone Associates Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pl. Jana Henryka Dąbrowskiego 1, 00-057 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania w ramach usługi Formularza Biznesowego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, jest dostępne w Polityce prywatności.

   Załącz swoje CV

   chcę być informowany o ofertach pracy
   Usługa Usługi Informowania o Ofertach pracy jest świadczona na zasadach określonych w Regulaminie. Administratorem Twoich danych osobowych Amberstone Associates Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pl. Jana Henryka Dąbrowskiego 1, 00-057 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia włączenie przesłanych dokumentów aplikacyjnych do Bazy Danych Kandydatów w ramach Usługi Informowania o Ofertach pracy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, jest dostępne w Polityce prywatności.