Strona główna

Executive search

Rekrutacja zarządów i menedżerów

Specjalizujemy się w poszukiwaniu i ocenie kadry zarządzającej w IT i nowych technologiach. Nasza specjalizacja obejmuje szeroki zakres stanowisk świata digital.

Executive outplacement

Profesjonalny program wsparcia menedżerów opuszczających organizację.

Pomagamy naszym klientom w udzieleniu efektywnej pomocy liderom w zmianie.

HR consultancy

Naszą silną stroną jest ocena kompetencji menedżerów świata digital.

Pomagamy dokonać wyborów zestawiając kompetencje wewnętrzne z rynkiem. Wpieramy procesy oceny i rozwoju menedżerów IT & Digital.

Market intelligence

Szyte na miarę raporty płacowe oraz market mapping

Dostarczamy informacji potrzebnych do podejmowania strategicznych decyzji personalnych. Lokalizacja SSC, budowa zespołów, zmiany struktur, HR due diligence to tylko przykłady projektów jakie realizujemy.

Hire the best to go digital

Pomożemy Ci zbudować wymarzony zespół zarządzający gotowy skutecznie konkurować w świecie digital. To nasza specjalizacja.

Nie warto chodzić na skróty jeśli mowa o kluczowym osobach w Twojej firmie. Nie musisz być ekspertem w nowych technologiach, znać się na HR, networkingu, poszukiwaniach bezpośrednich, ocenie kompetencji czy weryfikacji wiarygodności. Zarządzaj czasem rozsądnie bez ponoszenia ryzyka pomyłki w tak ważnej kwestii.

Pozwól profesjonalistom wykonać pracę dla Ciebie.


Masz pytania?


zapraszamy do kontaktu!

Wysyłając do nas wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach komunikacji z Tobą (abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoją wiadomość, kontaktować się i współpracować). Twoje dane personalne niegdy nie zostaną przekazane firmie trzeciej bez Twojej zgody. Ich administratorem jest Amberstone Associates Sp. z o.o. Więcej dowiesz się czytając Politykę Prywatności.


    I hereby give my consent to process my personal data by the personal data administrator: Amberstone Associates Sp. z o.o. (operating also under the brands: Simplicity Recruitment, BlueAmber and Fteam) with its headquarter in Warsaw 00-057, Plac Dąbrowskiego 1 with KRS No. 0000419720. I agree my personal data to be stored in database system owned by Amberstone Associates Sp. z o.o. and to be used only for the purpose of informing me about posiible business opportunities. I declare that my consent is given voluntarily and I am aware that I have a right to demand correction or deletion my personal data and I have a right to withdraw the consent at any moment by sending an e-mail to dataprotection@amberstone.pl.

      Submit your resume

      I hereby give my consent to process my personal data by the personal data administrator: Amberstone Associates Sp. z o.o. (operating also under the brands: Simplicity Recruitment, BlueAmber and Fteam) with its headquarter in Warsaw 00-053, Plac Dąbrowskiego 1 with KRS No. 0000419720. I agree my personal data to be stored in database system owned by Amberstone Associates Sp. z o.o. and to be used only for the purpose of informing me about new job offers and possibility of participation in the recruitment processes carried out by the Administrator. I declare that my consent is given voluntarily and I am aware that I have a right to demand correction or deletion my personal data and I have a right to withdraw the consent at any moment by sending an e-mail to dataprotection@amberstone.pl.