Kontakt

Wyślij nam wiadomość


Wysyłając do nas wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach komunikacji z Tobą (abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoją wiadomość, kontaktować się i współpracować). Twoje dane personalne nigdy nie zostaną przekazane firmie trzeciej bez Twojej zgody. Ich administratorem jest Amberstone Associates Sp. z o.o. Więcej dowiesz się czytając Politykę Prywatności.

Załącz swoje CV


Wysyłając nam CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacyjnych, aby uwzględniać Cię w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez nas na rzecz klientów. Pamiętaj, że twoje dane personalne nigdy nie zostaną przekazane firmie trzeciej (naszemu klientowi) bez uzyskania uprzednio Twojej zgody. Za każdym razem poinformujemy Cię i zapytamy o zgodę jeśli będziemy chcieli rekomendować Cię do naszego klienta. Administratorem Twoich danych jest Amberstone Associates Sp. z o.o. Więcej dowiesz się czytając Politykę Prywatności.


Dane kontaktowe


    Submit your resume

    I hereby give my consent to process my personal data by the personal data administrator: Amberstone Associates Sp. z o.o. (operating also under the brands: Simplicity Recruitment, BlueAmber and FurryOwl) with its headquarter in Warsaw 00-203, Bonifraterska 17 Street with KRS No. 0000419720. I agree my personal data to be stored in database system owned by Amberstone Associates Sp. z o.o. and to be used only for the purpose of informing me about new job offers and possibility of participation in the recruitment processes carried out by the Administrator. I declare that my consent is given voluntarily and I am aware that I have a right to demand correction or deletion my personal data and I have a right to withdraw the consent at any moment by sending an e-mail to dataprotection@amberstone.pl.

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]


    Sprawdź nas też na:


    Amberstone Associates, North Gate Building