Kontakt

Wyślij nam wiadomość


Wysyłając do nas wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach komunikacji z Tobą (abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoją wiadomość, kontaktować się i współpracować). Twoje dane personalne nigdy nie zostaną przekazane firmie trzeciej bez Twojej zgody. Ich administratorem jest Amberstone Associates Sp. z o.o. Więcej dowiesz się czytając Politykę Prywatności.

Załącz swoje CV


Wysyłając nam CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacyjnych, aby uwzględniać Cię w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez nas na rzecz klientów. Pamiętaj, że twoje dane personalne nigdy nie zostaną przekazane firmie trzeciej (naszemu klientowi) bez uzyskania uprzednio Twojej zgody. Za każdym razem poinformujemy Cię i zapytamy o zgodę jeśli będziemy chcieli rekomendować Cię do naszego klienta. Administratorem Twoich danych jest Amberstone Associates Sp. z o.o. Więcej dowiesz się czytając Politykę Prywatności.


Dane kontaktowe


  akceptuję regulamin
  Usługa Formularza Biznesowego jest świadczona na zasadach określonych w Regulaminie. Administratorem Twoich danych osobowych Amberstone Associates Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pl. Jana Henryka Dąbrowskiego 1, 00-057 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania w ramach usługi Formularza Biznesowego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, jest dostępne w Polityce prywatności.

   Załącz swoje CV

   chcę być informowany o ofertach pracy
   Usługa Usługi Informowania o Ofertach pracy jest świadczona na zasadach określonych w Regulaminie. Administratorem Twoich danych osobowych Amberstone Associates Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pl. Jana Henryka Dąbrowskiego 1, 00-057 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia włączenie przesłanych dokumentów aplikacyjnych do Bazy Danych Kandydatów w ramach Usługi Informowania o Ofertach pracy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, jest dostępne w Polityce prywatności.


   Sprawdź nas też na: