Hello World! (czyli pierwszy wpis na naszym blogu)

Pierwszy wpis na blogu powinien być wyjątkowy. Trudno nam jednak pozbyć się wrażenia, że to wcale nie jest wpis pierwszy, a kontynuacja naszej blogowej komunikacji z Państwem. Poprzednie wpisy autorstwa naszych konsultantów z pewnością znajdą Państwo w sieci. Tymczasem chcemy się cieszyć i świętować początek nowego bloga, który przybliży nieco (mamy nadzieję) ciekawą pracę konsultantów, opowie o tym co słychać na rynku IT i nowych technologii oraz, co ważne, stanowić będzie naszą platformę komunikowania ofert pracy, które często nie będą publikowane nigdzie indziej ze względu na ich poufny charakter.
Głęboko liczymy na Państwa interakcję – maile, komentarze, pytania. Ilekroć się pojawiają, są dla nas dowodem na to, że warto komunikować Państwu naszą pracę. Mamy więc nadzieję, że będziemy w stałym kontakcie!Pierwszy wpis na blogu powinien być wyjątkowy. Trudno nam jednak pozbyć się wrażenia, że to wcale nie jest wpis pierwszy, a kontynuacja naszej blogowej komunikacji z Państwem. Poprzednie wpisy autorstwa naszych konsultantów z pewnością znajdą Państwo w sieci. Tymczasem chcemy się cieszyć i świętować początek nowego bloga, który przybliży nieco (mamy nadzieję) ciekawą pracę konsultantów, opowie o tym co słychać na rynku IT i nowych technologii oraz, co ważne, stanowić będzie naszą platformę komunikowania ofert pracy, które często nie będą publikowane nigdzie indziej ze względu na ich poufny charakter.
Głęboko liczymy na Państwa interakcję – maile, komentarze, pytania. Ilekroć się pojawiają, są dla nas dowodem na to, że warto komunikować Państwu naszą pracę. Mamy więc nadzieję, że będziemy w stałym kontakcie!