Dyrektor IT / CIO - oferta pracy

Naszym Klientem jest duży koncern farmaceutyczny. Jest to organizacja od dawna obecna w Polsce posiadająca silną pozycję rynkową w swoim segmencie. Dla naszego Klienta realizujemy obecnie proces poszukiwań bezpośrednich związany z rekrutacją na stanowisko:

Dyrektor Informatyki / CIO

(ref: Amberstone/CIOPH)

Zgodnie z życzeniem naszego Klienta proces rekrutacji prowadzony jest w sposób poufny i nie publikujemy pełnego ogłoszenia. Nie mniej zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania w odpowiedzi na niniejszy post.

Stanowisko to obejmuje pełen zakres zarządzania informatyką w polskiej lokalizacji firmy. Raportując bezpośrednio do prezesa zarządu odpowiada za budżet IT w zakresie operacyjnym i projektowym. Rola ta wiąże się z zarządzaniem średniej wielkości zespołem oraz odpowiada za relacje z dostawcami i partnerami outsourcingowymi. Język angielski jest kluczowy na tym stanowisku.
Raz jeszcze zapraszamy do przesyłania aplikacji (najchętniej w językach polskim i angielskim) opatrzonych odpowiednią klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz kontaktowy

Error: Contact form not found.