CTO - Oferta Pracy

Pracujemy aktualnie dla dynamicznie rozwijającej się organizacji wykorzystującej nowoczesne technologie dostarczając usługi w istotny sposób wpływające na efektywność biznesu swoich klientów. Nasz Klient posiada swoją główną siedzibę w Oslo, w Norwegii. Jest to organizacja związana z rozwojem oprogramowania w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne i infrastrukturalne. Firma jest w trakcie dynamicznego wzrostu i rozwoju obfitującego w wyzwania. Składa się z ludzi różnej narodowości, komplementarnych kompetencjach i wspólnej pasji “by robić coś dobrego”. Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Chief Technology Officer.Chief Technology Officer (CTO)

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia
Numer referencyjny: A/CTO
Oslo

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za kształtowanie kierunków rozwoju technologii w organizacji. Jej rolą będzie nadzorowanie bieżących działań w obszarze technologii planując jej rozwój w szerszym horyzoncie czasu. Będzie odpowiedzialna za stworzenie wizji rozwoju technologii we wszystkich aspektach zgodnie ze strategią firmy i celami projektowymi.

Osoba ta ustalać będzie standardy techniczne zapewniając odpowiednie bezpieczeństwo i wsparcie obieranych kierunków rozwoju.
Patrząc z pułapu strategii będzie wpływać na kształtowanie organizacji, platform systemowych i oferowanych usług, jak i partnerstw i relacji budowanymi z partnerami technologicznymi i klientami firmy.

Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku powinna posiadać wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu rozwojem oprogramowania w obszarach e-commerce, aplikacji mobilnych czy rozwiązań opartych o sieć.
Istotne dla naszego Klienta jest wykształcenie wyższe w obszarze IT bądź pokrewnym. Atutem będą ukończone studia MBA ze specjalizacją w IT. Istotne są doświadczenia w zakresie kreowania informatyki w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie.

Poszukujemy osoby o niezwykłej energii, ciekawej świata, pozytywnie ukierunkowanej na ludzi. Bardzo ważne dla naszego Klienta są cechy związane z otwartością na nowe kierunki rozwoju technologii, chęć testowania i proponowania rozwiązań oraz chęć samorozwoju.
Istotnym atutem będzie dobre rozeznanie w zakresie dostępnych rozwiązań open source oraz aktualnych trendów technologicznych.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji (w języku angielskim) opatrzonych odpowiednią klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz kontaktowy

Error: Contact form not found.