Witamy ponownie!

Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa w nowej odsłonie. Nieczęsto się zdarza, że niemal cały zespół pracujący od lat pod wspólnym logo decyduje się na zmianę, która przyniesie nową jakość dla wszystkich interesariuszy naszych projektów. Trochę zbyt wcześnie by informować o wszystkim, ale śmiało możemy napisać że to, co dzieje się w Ambersone Asscociates jest absolutnie fantastyczne! Jedno pozostanie niezmienne – nasz zespół nadal będzie pogłębiał specjalizację i ekspertyzę rynkową w zakresie obszaru nowych technologii. Obszar ten postaram się scharakteryzować w kolejnych postach, ale w skrócie mówiąc określamy go jako współpracę z firmami branży IT, telekomunikacyjnej, interaktywnej (e-commerce, m-commerce), mediów, oraz ze wszystkimi branżami, w których funkcjonują osoby odpowiedzialne za zarządzanie obszarami informatyki oraz wspomaganymi technologią (jak np. MIS, BI, ERP w biznesie).
Naszą kluczową działalnością pozostaje executive search, direct search, oraz HR consulting, natomiast jak to zwykle bywa liczą się szczegóły (a o tych już wkrótce).
Mamy nadzieję, że tak, jak miało to miejsce w przeszłości blog stanie świetną okazją do tego, by łatwiej komunikować się z Państwem i informować o naszej pracy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i …prosimy trzymać kciuki za Amberstone Asscociates!Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa w nowej odsłonie. Nieczęsto się zdarza, że niemal cały zespół pracujący od lat pod wspólnym logo decyduje się na zmianę, która przyniesie nową jakość dla wszystkich interesariuszy naszych projektów. Trochę zbyt wcześnie by informować o wszystkim, ale śmiało możemy napisać że to, co dzieje się w Ambersone Asscociates jest absolutnie fantastyczne! Jedno pozostanie niezmienne – nasz zespół nadal będzie pogłębiał specjalizację i ekspertyzę rynkową w zakresie obszaru nowych technologii. Obszar ten postaram się scharakteryzować w kolejnych postach, ale w skrócie mówiąc określamy go jako współpracę z firmami branży IT, telekomunikacyjnej, interaktywnej (e-commerce, m-commerce), mediów, oraz ze wszystkimi branżami, w których funkcjonują osoby odpowiedzialne za zarządzanie obszarami informatyki oraz wspomaganymi technologią (jak np. MIS, BI, ERP w biznesie).
Naszą kluczową działalnością pozostaje executive search, direct search, oraz HR consulting, natomiast jak to zwykle bywa liczą się szczegóły (a o tych już wkrótce).
Mamy nadzieję, że tak, jak miało to miejsce w przeszłości blog stanie świetną okazją do tego, by łatwiej komunikować się z Państwem i informować o naszej pracy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i …prosimy trzymać kciuki za Amberstone Asscociates!