SAP Operations Manager CEE & SAP FI/CO Business Analyst CEE

SAP Operations Manager CEE & SAP FI/CO Business Analyst CEE

Szanowni Państwo, z satysfakcją informujemy, iż w listopadzie rozpoczęliśmy współpracę ze światowym liderem z branży FMCG non-food. Wspomagamy naszego Klienta w budowaniu zespołu dedykowanego do wdrożeń i rozwoju modułów SAP w krajach Europy Centralnej i Wschodniej. Prowadzimy równolegle rekrutacje na stanowisko SAP FI/CO Business Analyst CEE oraz SAP Operations Manager CEE.

Business Analyst CEE

Rola Business Analyst związana jest między innymi z uczestnictwem w projektach wdrożeniowych systemu SAP na terenie CEE, harmonizacją i ujednolicaniem procesów biznesowych pomiędzy krajami, przygotowywaniem wymagań funkcjonalnych dla lokalnych rozwiązań, przygotowywaniem i prowadzeniem szkoleń dla kluczowych użytkowników systemu SAP.

SAP Operations Manager CEE

Rola SAP Operations Managera zakłada zarządzanie portfelem projektów wdrożeniowych i rozwojowych SAP (FI/CO, SD, MM/WM) oraz kilkunastoosobowym zespołem team leaderów oraz programistów.
Oba stanowiska wymagają zaawansowanej znajomości języka angielskiego umożliwiającą komunikację i pracę w środowisku międzynarodowym.
Zainteresowane osoby zapraszamy do wysłania aplikacji (w języku angielskim) opatrzonych klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych na potrzeby procesu rekrutacyjnego oraz numerem referencyjnym:
A/BA – dla stanowiska Business Analyst
OM/A – dla stanowiska SAP Operations Manager
Aplikacje mogą przesyłać Państwo poprzez zamieszczony poniżej formularz kontaktowy:

Error: Contact form not found.